Specialist za obračun plač m/ž

Osrednjeslovenska regija
Finance in računovodstvo
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Hibridno delo
Za našega naročnika mednarodno podjetje s področja kadrovskih in računovodskih storitev iščemo kandidata za delovno mesto "Specialist za obračun plač m/ž". Vabijo vas, da se jim pridružite!

Lokacija dela: Ljubljana, delo od doma

Opis delovnega mesta:
  • Uvajanje in stvarjanje novih storitev v podjetju;
  • Neodvisno upravljanje različnih strank v Sloveniji na področju obračuna plač;
  • Izračun plač in drugih dohodkov v notranji programski opremi HRnet;
  • Komunikacija in sodelovanje s strankami;
  • Priprava, obdelava in preverjanje dokumentacije za obračun plač strank;
  • Ustvarjanje vseh pravnih obrazcev in datotek za računovodske namene;
  • Redno spremljanje zakonodaje in poročanje strankam;
  • Sodelovanje z razvojnim timom in predlaganje izboljšav za programsko opremo HRnet.

Pričakujemo:
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri;
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delih;
  • Dobro poznavanje osnovnih načel računovodstva, slovenskega delovnega prava in pravnih predpisov;
  • Delovne izkušnje z obračunom plač;
  • Aktivno znanje angleškega in slovenskega jezika;
  • Proaktiven pristop k reševanju težav;
  • Iznajdljivost pri uporabi digitalnih orodij;
  • Usmerjenost k strankam in doseganju poslovnega uspeha;
  • Poznavanje aplikacije HRnet za obračun plač je prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta.

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
  • Privlačen finančni paket, ki temelji na vaših izkušnjah in dosežkih;
  • Privlačen paket ugodnosti;
  • Dinamično delovno okolje s fleksibilnim delovnim časom in možnostjo dela od doma;
  • Obilo priložnosti za učenje, individualni razvojni načrt in usposabljanja;
  • Možnosti napredovanja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene datoteke: doc, docx, pdf, txt. Največja velikost datoteke: 50 MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.