Specialist za okolje, varnost in zdravje pri delu m/ž

Osrednjeslovenska regija
Druga področja
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo "Strokovnjaka za področje okolja, varnosti in zdravja pri delu m/ž".

Kraj dela: Logatec

Opis delovnega mesta:
  • Upravljanje sistema okolja, varnosti in zdravja pri delu;
  • Vpeljevanje, vzdrževanje in zagotavljanje skladnosti vseh zahtev iz standardov ISO 14001 in ISO 45001;
  • Načrtovanje investicij na področju okolja, varnosti in zdravja pri delu v podjetju;
  • Vzpostavljanje ključnih taktik in oblikovanje programa za zmanjšanje ali odpravo tveganj za poškodbe ali nastanek poklicnih bolezni;
  • Upravljanje okoljskega, zdravstvenega, varnostnega in protipožarnega reda;
  • Zagotavljanje ustrezne zaščite in vzdrževanje fizičnih sredstev ter ustrezne akcijske načrte za nezaščitena sredstva;
  • Zagotavljanje skladnosti delovne opreme, vzdrževanje in pregledi;
  • Zagotavljanje ustrezne osebne varovalne opreme delavcem;
  • Pregledi in revizije v podjetju za odkrivanje obstoječih ali potencialnih nevarnosti za okolje, zdravje, varnost ali nastanek požara ter izvajanje korektivnih in preventivnih ukrepov;
  • Skrb za vso potrebno dokumentacijo in dovoljenja na področju varnosti;
  • Usposabljanje in izobraževanje zaposlenih v podjetju na področju varnosti in zdravja pri delu;
  • Druge naloge po naročilu nadrejenega.

Pričakujemo:
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri;
  • Znanje varnostnega inženiringa;
  • Vsaj 5 let delovnih izkušenj na področju okolja, varnosti in zdravja pri delu ter požarnega varstva;
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika.

Nudimo:
  • Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev;
  • Enoizmensko delo;
  • Možnost osebnega in strokovnega razvoja;
  • Samostojno in dinamično delo;
  • Konkurenčno plačilo s sistemom nagrajevanja.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov [email protected].
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.