Strokovni sodelavec v nabavi m/ž

Goriška regija
Nabava
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Proizvodno podjetje vabi k sodelovanju kandidata za pozicijo »Strokovni sodelavec v nabavi m/ž«
Lokacija: Nova Gorica

Opis delovnega mesta:
  • Nabava materiala pri dobaviteljih;
  • Sprejemanje in kontrola prispelega blaga;
  • Upravljanje z dobavitelji (cena, roki, kvaliteta);
  • Evidentiranje sprejetega in izdanega materiala;
  • Vodenje in evidentiranje zalog;
  • Optimizacija zalog;
  • Reševanje reklamacij;
  • Opravljanje drugih del po navodilih nadrejenih.

 Pričakujemo:
  • Najmanj V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (prednost imajo strojniki);
  • Zaželene izkušnje v nabavi proizvodnega podjetja;
  • Dobre analitične, komunikativne, organizacijske sposobnosti;
  • Natančnost, samostojnost, samoiniciativnost, zanesljivost
  • Aktivno znanje angleškega jezika.

Nudimo:
  • Pogodbo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
  • Delo v strokovnem in dinamičnem kolektivu;
  • Stimulativno plačilo;
  • Izkušnje v mednarodnem okolju.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected]. Za več informacij lahko pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.