Strokovni sodelavec za medicinske zadeve m/ž

Osrednjeslovenska regija
Medicina in zdravstvo
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo dinamično, proaktivno in strokovno podkovano osebo, da se jim pridruži v vlogi »Strokovni sodelavec za medicinske zadeve m/ž«.
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Identificira, razvija in vzdržuje odnose sodelovanja s sedanjimi in prihodnjimi partnerji, znanstvenimi strokovnjaki in sodelovalnimi študijskimi skupinami;
  • Razvija in izvaja lokalne načrte v skladu z lokalno in mednarodno strategijo;
  • Obiskuje specialiste na terenu;
  • Sodeluje pri pripravi in izvedbi klinični raziskav;
  • Izvaja klinične in znanstvene predstavitve na lokacijah/bolnišnicah;
  • Sodeluje pri organizacijah  mednarodne in regionalnih dogodkov;
  • Izvaja interna izobraževanja drugih oddelkov;
  • Tesno sodeluje z oddelki marketinga in prodaje;
  • Razvija zahtevana kvalitativna in kvantitativna poročila.

Pričakujemo:
  • Visokošolsko izobrazbo naravoslovne smeri ali medicine;
  • Vsaj tri leta ustreznih delovnih izkušenj v stroki ali na sorodnem področju na univerzi;
  • Izkušnje z vodenjem in izvajanjem kliničnih študij, prednost so izkušnje z delom v medicinskem oddelku;
  • Pripravljenost na potovanja;
  • Strokovno znanje in poznavanje terapevtskega področja, regulative in področij varnosti zdravil

Nudimo:
  • Možnost za karierno rast in razvoj;
  • Delo v motiviranem, mednarodnem okolju;
  • Stimulativno plačilo z možnostmi dodatnega nagrajevanja;
  • Fleksibilen delovnik in možnosti občasnega dela od doma.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.