Svetovalec za ERP m/ž

Osrednjeslovenska regija
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo na lokaciji

Ste izkušeni v implementaciji ERP sistemov in si želite priložnosti razvoja v ustvarjalnem okolju?

Za našega naročnika, uspešno podjetje iz področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo komunikativnega kandidata za delovno mesto ”Svetovalec za ERP m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Implementacija, nadgradnja in vzdrževanje ERP sistema Microsoft Dynamics 365 Business - Central v skladu s potrebami podjetja;
  • Vodenje, načrtovanje, organiziranje, usklajevanje in nadzor projektnih aktivnosti;
  • Podpora uporabnikom pri reševanju težav in izobraževanje uporabnikov o uporabi ERP sistema;
  • Skrb za skladnost ERP sistema in izvajanje ustreznih prilagoditev;
  • Popisovanje obstoječih poslovnih procesov in predlaganje izboljšav;
  • Izdelava poročil in analiz poslovnih podatkov za podporo vodstvu.

Pričakujemo:

  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe računalniške, tehnične ali druge ustrezne smeri;
  • Vsaj eno leto izkušenj z implementacijo ERP sistemov;
  • Poznavanje produktov Microsoft 365;
  • Poznavanje Microsoft Dynamics 365 Business Central
  • Zaželeno poznavanje sodobnih ERP in dokumentnih sistemov;
  • Organiziranost, komunikativnost in sposobnost timskega dela;
  • Zaželen vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • Urejeno in ustvarjalno delovno okolje;
  • Vrhunska oprema;
  • Možnosti izobraževanj, certificiranj in osebnega razvoja;
  • Dinamično delo v prijetni ekipi;
  • Konkurenčno plačilo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected]

Za več informacij pokličete na 051 307 836.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene datoteke: doc, docx, pdf, txt. Največja velikost datoteke: 50 MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.