Tehnolog elektro vzdrževanja - PLK inženir m/ž

Podravska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, uspešno in družini prijazno proizvodno podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto "Tehnolog elektro vzdrževanja / PLK inženir m/ž".

Lokacija: Slovenska Bistrica

Opis delovnega mesta
- Odkrivanje in odpravljanje napak na strojih (senzorna tehnika, krmilna vezja, roboti, frekvenčni pogoni);
- Načrtovanje avtomatizacij ter strojev;
- Sodelovanje pri pridobivanju ponudb in iskanju najugodnejših rešitev za rezervne dele;
- Sodelovanje pri naročanju elektro materiala za potrebe službe vzdrževanja;
- Urejanje enopolnih shem;
- Sodelovanje pri postavitvi nove tehnologije v proizvodnji;
- Spremljanje, evidentiranje in obdelava podatkov o  elektro vzdrževanju;
- Izdelava tehnoloških navodil za delo na stroju;
- Programiranje krmilnih naprav (novi projekti, predelave);
- Nastavitve regulatorjev:
- Izvajanje racio predlogov;
- Sodelovanje z zunanjimi sodelavci;
- Izdelava in urejanje tehnične dokumentacije;
- Sodelovanje na zunanjih in notranjih presojah;
- Sodelovanje pri preventivnem vzdrževanju;
- Sodelovanja na aktivnostih učinkovite rabe energije;
- Druga dela, za katera se usposobi.

Pričakujemo
- Vsaj IV. Stopnja izobrazbe elektro smeri;
- Vsaj 2 leti izkušenj na področju elektro vzdrževanja;
- Znanje angleškega jezika;
- Odgovornost za strokovno opravljeno delo;
- Upoštevanje predpisov iz varstva pri delu;
- Natančnost, organiziranost, samostojnost, timska naravnanost, komunikacijske sposobnosti in iznajdljivost.

Nudimo
- Zaposlitev v družini prijaznem podjetju;
- Enoizmensko delo;
- Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
​​​​​​​- Ciljno vodenje in stimulativno nagrajevanje;
- Možnost osebnega in profesionalnega razvoja;
- Dodatna usposabljanja in mentor za uvajanje;
- Konkurenčno plačilo;
- Različne aktivnosti in dogodki za zaposlene in njihove družine.

Vaše prijave sprejemamo preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali na elektronski naslov [email protected].

Za več informacij lahko pokličete na 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.