Vodja kadrovske službe m/ž

Primorska regija
Upravljanje s človeškimi viri
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
K sodelovanju vabimo kandidata za pozicijo »Vodja kadrovske službe m/ž«.

Lokacija: okolica Nove Gorice
Vaše prijave z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku pričakujemo na mail [email protected]

Opis delovnega mesta:
  • Vodenje kadrovskih postopkov na podlagi veljavne delovnopravne zakonodaje;
  • Kadrovska administracija (priprava pogodb o zaposlitvi in drugih delovnih pogodb);
  • Spremljanje aktualne zakonodaje na področju delovnih razmerij in kadrov;
  • Skrb za ažurnost in zakonitost internih pravilnikov;
  • Načrtovanje zaposlovanja glede na potrebe razvoja podjetja, priprava in izvajanje kadrovskega plana;
  • Organiziranje in izvajanje vseh faz selekcijskega procesa;
  • Posodabljanje in širjenje baze kandidatov;
  • Vodenje selekcijskega postopka in odločanje o zaposlitvi v sodelovanju z vodstvi posameznih podjetij v skupini;
  • Oblikovanje in izvajanje sistema nagrajevanja zaposlenih;
  • Spremljanje in testiranje zadovoljstva zaposlenih;
  • Zaznavanje potreb po dodatnih izobraževanjih v sodelovanju z vodji drugih podjetij/oddelkov;
  • Izdelava letnega načrta izobraževanj;
  • Organiziranje, promocija in koordinacija internih in eksternih izobraževanj in izobraževalnih programov;
  • Skrb za skladnost vseh kadrovskih praks z zakonodajnim okvirom in načeli delovanja skupine.

Pričakujemo:
  • 3-5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu;
  • Univerzitetno ali visokošolsko izobrazbo;
  • Dobro znanje italijanskega jezika;
  • Zaželene izkušnje v trgovinski branži.

Nudimo:
  • Dolgoročno sodelovanje v uspešnem podjetju;
  • Možnost osebne in strokovne rasti;
  • Izkušnje v mednarodnem okolju.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.