Vodja projektov m/ž

Osrednjeslovenska regija
Upravljanje projektov
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja obnovljivih virov energije, iščemo kandidata/kandidatko za prosto delovno mesto "Vodja projektov m/ž".

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
- Načrtovanje, koordinacija montaž s monterskimi ekipami;
- Komunikacija z monterji in strankami;
- Organizacija prevoza opreme iz skladišča do stranke;
- Priprava zaključne dokumentacije po priklopu elektrarne;
- Sodelovanje pri načrtovanje in projektiranju elektrarn;
- Sodelovanje pri reševanju reklamacij.

Pričakujemo:
- Zaželena vsaj VI./1. stopnja izobrazbe elektro smeri;
- Zaželeno vsaj 1 leto izkušenj na podobnem delovnem mestu;
- Poznavanje področja energetike, obnovljivih virov energije oz. fotovoltaike.

Nudimo:
- Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom;
- Zaposlitev neposredno na podjetju;
- Možnost dela od doma in delno na terenu.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite na [email protected]Za več informacij pokličite 030 717 147.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.