Vzdrževalec m/ž

Savinjska regija
Proizvodnja
Administracija
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo VZDRŽEVALEC M/Ž. Vabljeni k prijavi!

Lokacija: Velenje

Opis delovnega mesta:
-Redno vzdrževanje strojev, orodij in opreme;
-Popravila in vzdrževanje delovnih sredstev (odkrivanje vzrokov okvar, razstavljanje delovnih sredstev, menjava ali popravilo poškodovanih delov);
-Administrativna opravila (vodenje evidence strojev v SAP TPM, poročanje nadrejenim o stanju strojev, vnos podatkov v kartoteko strojev);
-Analiza in zbiranje podatkov;
-Sodelovanje pri uvajanju novih projektov na področju delovnih sredstev.

Pričakujemo:
-Elektro tehnik, strojni tehnik in drugi poklici sorodnih smeri;
-V. stopnja SOK / IV. stopnja EOK: SSI, PTI in gimnazije (4 leta);
-2 leti izkušenj na podobnih delovnih mestih;
-Sposobnost branja in obvladovanja tehnične dokumentacije (načrti delovnih sredstev, navodila za vzdrževanje…);
-Uporaba različnih ročnih orodij in strojnih orodij.

Nudimo:
-Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo;
-Možnost strokovnega razvoja, osebne rasti in napredovanja;
-Možnost financiranja formalnega izobraževanja;
-Raznolik onboarding program;
-Obdarovanje ob rojstnem dnevu, jubileju, osebnem dosežku, novem letu itd.;
-Družini prijazni ukrepi (brezplačno poletno varstvo za otroke, novoletno obdarovanje otrok, izbor najboljšega sodelavca, psihološka podpora, otroški časovni bonus, družabne aktivnosti za zaposlene).

Prijavite se lahko preko spletne strani "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa nam pošljete vaš življenjepis na elektronski naslov: [email protected]

Za več informacij pokličite na 040 664 394.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.