Živilski tehnolog m/ž

Osrednjeslovenska regija
Druga področja
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni

Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja živilsko predelovalne industrije, iščemo kandidata za delovno mesto "Živilski tehnolog" m/ž.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Sodelovanje pri proizvodnih procesih pridelave in predelave sadja ter zelenjave;
  • Sodelovanje pri uvajanju novih izdelkov na tržišče;
  • Preverjanje kakovosti prejetega in izdanega blaga v sodelovanju z oddelkoma prodaje in nabave;
  • Sodelovanje pri pripravi in izvajanju vseh spremljevalnih postopkov (vodenje evidenc vzorcev in analiz, preverjanje kakovosti, skrb za sledljivost, HACCP evidence idr.);
  • Izvajanje vseh varnostnih in sanitarno-higienskih postopkov;
Skrb za ustrezno izvajanje vseh tehničnih in tehnoloških procesov, upoštevajoč strokovno znanje ter sanitarno-higienske predpise.

Pričakujemo:
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe s področja živilske tehnologije in prehrane ali podobne smeri;
  •  Vsah 5 let delovnih izkušenj v živilsko predelovalni industriji;
  • Zaželeno je poznavanje delovnih procesov, strojev ter drugih naprav in tehnološke opreme v živilsko predelovalni industriji;
  • Poznavanje spremljevalnih postopkov pridelave in predelave živil (deklariranje, označevanje, izvajanje sanitarnih postopkov, vodenje evidenc);
  • Poznavanje zakonodaje s področja HACCP, sledljivosti blaga in kakovosti živil;
  • Odgovornost, natančnost in vztrajnost pri izpolnjevanju zadanih ciljev in planov podjetja.

Nudimo:
  • Dinamično delovno okolje v prijetnem kolektivu;
  • Mentorstvo in podporo za hiter in samozavesten prehod na novo delovno mesto;
  • Možnost dolgoročne zaposlitve v podjetju z vizijo za prihodnost;
  • Stimulativno plačilo ter možnost strokovnega razvoja in napredovanja.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov [email protected].
Za več informacij pokličite 041 369 718.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif