Lažja dela v proizvodnji m/ž

Gorenjska regija
Proizvodnja
Polni delovni čas Brez izkušenj Fleksibilno delo

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, iščemo kandidate za delovno mesto "Lažja dela v proizvodnji m/ž".

Lokacija dela: Železniki ali Škofja Loka

Opis delovnega mesta:
  • Posluževanje in oskrbovanje strojev;
  • Odprava manjših zastojev;
  • Sestavljanje in montaža polizdelkov;
  • Izvajanje kontrole kakovosti;
  • Izdelava embalaže in pakiranje.

Nudimo:
  • Nadpovprečen regres;
  • Božičnica;
  • Možnost dolgoročne zaposlitve;
  • Možnost napredovanja.

Pričakujemo:
  • Sposobnost za delo v ekipi;
  • Delo se opravlja v 3 izmenah.

Prijavite se lahko s klikom na "PRIJAVI SE ZDAJ" ali nam pošljete prijavo z življenjepisom na elektronski naslov: [email protected].
Za več informacij pokličite 040 836 976.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif