Skladiščnik m/ž

Osrednjeslovenska regija
Logistika in skladiščenje
Polni delovni čas Brez izkušenj Fleksibilno delo
Za našega naročnika iščemo kandidate za delovno mesto »Skladiščnik m/ž«. Vabimo k prijavi!

Opis delovnega mesta
  • Samostojno opravljanje del in nalog na področju skladiščenja;
  • Priprava blaga za naklad in razklad;
  • Označevanje pripravljenih proizvodov ter pravilna oprema proizvodov z dokumenti;
  • Priprava blaga skladno z nalogom;
  • Opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega.

Nudimo
  • Redno zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo;
  • Možnost zagotovljene nastanitve;
  • Masaža na delovnem mestu;
  • Možnost napredovanja do vodstvenih pozicij;
  • Zaposlitev direktno na podjetju.

Pričakujemo
  • Vozniški izpit B- kategorije;
  • Zaželen opravljen izpit za upravljanje viličarja -ni pogoj.
  • Pripravljenost na delo v dveh izmenah.

Prijavite se lahko preko gumba "PRIJAVI SE ZDAJ" ali preko e-pošte: [email protected].
Za več informacij lahko pokličete na 040 836 976.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.