Skriptni programer

Osrednjeslovenska regija
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, uspešno podjetje z večletno tradicijo, na področju tiskarskih rešitev iščemo kandidate za delovno mesto ”Skriptni programer m/ž”.

Lokacija dela: Medvode

Opis delovnega mesta:
  • Priprava in pregled podatkov;
  • Komunikacija s strankami;
  • Natančnost in dobro oko za odkrivanje napak;
  • Poznavanje Vb.Net in delo z XML datotekami;

Pričakujemo:
  • Zmožnost dela v timu;
  • Odgovornost pri delu in zavzetost za podatke;
  • Poznavanje skriptnega programiranja (VB.Net/XLM);

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poslovnim delom;
  • Fleksibilni delovni čas;
  • Prijetno in stabilno delovno okolje;
  • Stimulativno plačilo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali nam prijavo z življenjepisom pošljite na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličite na 051 307 836.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.