Mehanik m/ž

Podravska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Globalno podjetje na področju embalažne industrije v svojo ekipo vabi "Mehanike m/ž".

Lokacija: Hoče, tujina

Opis delovnega mesta
- Zahtevna strojno - ključavničarska dela;
- Zahtevna strugarska in rezkarska dela;
- Zelo zahtevna montažna dela;
- Sodelovanje z drugimi montažnimi skupinami na terenu doma in v tujini;
- Druga dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo
- Vsaj IV. stopnja izobrazbe tehnične smeri (strojništvo, mehatronika);
- Vsaj 2 leti delovnih izkušenj v izdelavi mehanske sestave strojev;
- Pripravljenost na delo v tujini (20 - 50%);
- Visoko motiviranost, natančnost, samoiniciativnost in smisel za timsko delo;
- Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
- Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 3 mesecev;
- Enoizmensko delo od PON- PET;
- Priložnost za strokovno in osebno rast;
- Delo v stabilnem, urejenem in perspektivnem podjetju;
- Konkurenčno plačilo.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali na elektronski naslov [email protected]. Za več informacij pokličite 041 369 718.

Mehanik m/ž
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif