Skladiščnik m/ž

Primorska regija
Logistika in skladiščenje
Polni delovni čas Brez izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto "Skladiščnik m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni ekipi berite dalje.

Lokacija dela: Koper

Opis delovnega mesta:
  • Prevzem, skladiščenje in priprava blaga za odpremo;
  • Razporejanje blaga po skladišču in izvajanje rednih inventur.
Pričakujemo:
  • Vsaj osnovnošolsko izobrazbo;
  • Dobro fizično kondicijo in željo po dolgoročni zaposlitvi;
  • Komunikativnost, iznajdljivost in pozitivno naravnanost.
Nudimo:
  • Delo v dveh izmenah v pozitivnem kolektivu;
  • Redno in stimulativno plačilo z nagrajevanjem dobrih rezultatov;
  • Pozitivno delovno okolje in stabilno zaposlitev v mednarodnem poslovnem centru v Kopru.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected].
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.