Vodja proizvodnje m/ž

Savinjska regija
Proizvodnja
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, slovensko podjetje, ki ponuja širok program izdelkov iz nerjavnega jekla, iščemo kandidata za pozicijo »Vodja proizvodnje m/ž«.
Lokacija: Žalec

Opis delovnega mesta:
  • Vodenje proizvodnje s 25 delavci;
  • Priprava terminskih planov proizvodnje;
  • Ureditev po načelu vitke proizvodnje;
  • Odprava ozkih grl v proizvodnji;
  • Skrb za urejenost proizvodnje;
  • Kontrola kvalitete;
  • Načrtovanje in izdelava namenskih priprav za proizvodnjo;
  • Sodelovanje pri uvajanju novih tehnologij;
  • Motiviranje zaposlenih, skrb za razvoj zaposlenih
  • Sodelovanje pri razvoju novih izdelkov.

Pričakujemo:
  • Ustrezno izobrazbo tehnične smeri, prednost imajo kandidati s področja strojništva;
  • Poznavanje postopkov varjenja inox pločevine;
  • Poznavanje postopkov obdelave inox pločevine;
  • Uporaba programa Solidworks;
  • Tekoče znanje angleškega ali nemškega jezika;
  • Organizacija dela, vodenje in motivacija srednje velikih ekip.

Nudimo:
  • Možnost za karierno rast in razvoj;
  • Odlične delovne pogoje v izkušeni in strokovno usposobljeni ekipi;
  • Enoizmensko delo;
  • Delo v stabilnem podjetju, s 30-letno tradicijo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.