C# razvijalec

Osrednjeslovenska regija
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Hibridno delo
Za našega naročnika, podjetje, ki se ukvarja z digitalizacijo poslovnih procesov, iščemo kandidata za delovno mesto "C# razvijalec m/ž". Vabijo izkušene programerje, da se pridružijo njihovi izkušeni ekipi.

Lokacija dela: Ljubljana / delo od doma

Opis delovnega mesta:
  • Razvoj in vzdrževanje enega največjih informacijskih sistemov v RS;
  • Razvoj kompleksnih rešitev.

Pričakujemo:
  • Pristop k programiranju, ki je usmerjen k zadovoljstvu uporabnika in razumevanju njegovih potreb;
  • Proaktivnost in odgovornost pri delu;
  • Dobre sposobnosti komuniciranja in sodelovanja;
  • Znanje in izkušnje z Oracle, SQL in PL/SQL;
  • Odlično znanje Angular, C#, .NET / NETCORE, EF in izkušnje z integracijo IS na osnovi storitev (uporaba protokola REST/SOAP) oz. aplikativnih vmesnikov (API) ALI odlično znanje Oracle Forms, Oracle Reports in Oracle Designer (oziroma pripravljenost na učenje).

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
  • Uvajanje in podpora pri delu;
  • Možnost izbire lokacije dela;
  • Urnik in vrednote podjetja, ki omogočajo ravnovesje med zasebnim in poklicnim življenjem.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 051 307 836.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.