Področni vodja programa m/ž

Osrednjeslovenska regija
Marketing in mediji
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Hibridno delo
Za našega naročnika, mednarodno podjetje, ki deluje na področju rešitev v digitalnem oglaševanju, iščemo kandidate za pozicijo »Področni vodja programa m/ž«
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Razvoj in implementacija strategij za rast poslovanja;
  • Identifikacija novih poslovnih priložnosti in potencialnih strank;
  • Gradnja in vzdrževanje odnosov s ključnimi partnerji;
  • Vodenje pogajanj in sklepanje poslov;
  • Spremljanje tržnih trendov in konkurenčnih dejavnosti;
  • Sodelovanje z mednarodno ekipo za doseganje skupnih ciljev;
  • Priprava poročil in analiz za vodstvo podjetja.
Pričakujemo:
  • Vsaj 5 let izkušenj na področju prodaje ali poslovnega razvoja na področju digitalnega marketinga;
  • Izkušnje v digitalnem oglaševanju;
  • Odlične komunikacijske in pogajalske veščine;
  • Sposobnost strateškega razmišljanja in analitične spretnosti;
  • Izkušnje z digitalnimi oglaševalskimi platformami (Google Ads, Facebook Ads, itd.);
  • Močne pogajalske veščine in sposobnost vzpostavljanja poslovnih odnosov;
  • Dobro poznavanje analitičnih orodij in metod (Google Analytics itd.);
  • Samoiniciativnost in usmerjenost k rezultatom;
  • Tekoče znanje angleškega jezika.
Nudimo:
  • Dinamično in ustvarjalno delovno okolje;
  • Možnost strokovnega razvoja in napredovanja;
  • Stimulativno plačilo in bonuse glede na dosežene rezultate;
  • Fleksibilen delovni čas in možnost dela na daljavo;
  • Dostop do najnovejših tehnologij in orodij na področju rešitev za digitalno oglaševanje.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom v angleškem jeziku pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.