Nabavnik m/ž

Goriška regija
Nabava
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
K sodelovanju vabimo kandidata za pozicijo »Nabavnik m/ž«.
Lokacija: okolica Nove Gorice

Opis delovnega mesta:
  • Delo v nabavi prehrambnih izdelkov;
  • Razvoj in analiza izdelkov;
  • Sodelovanje pri razvoju novih izdelkov;
  • Raziskava trga
  • Izbira dobaviteljev

 Pričakujemo:
  • Najmanj VI. stopnjo izobrazbe živilske smeri;
  • Zaželeno poznavanje slovenskega trga prehrambnih izdelkov;
  • Dobre analitične, komunikativne, organizacijske sposobnosti;
  • Natančnost, samostojnost, samoiniciativnost, zanesljivost;
  • Fleksibilnost in pripravljenost na učenje, sposobnost dela v teamu;
  • Odgovornost do dela;
  • Dobro poznavanje Excela;
  • Zaželeno znanje italijanskega jezika ali odlično znanje angleškega jezika.

Nudimo:
  • Pogodbo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
  • Delo v strokovnem in dinamičnem kolektivu;
  • Stimulativno plačilo;
  • Vsa potrebna izobraževanja, ki se jih potrebuje za delo;
  • Možnost osebnega in strokovnega razvoja;
  • Uporabo službenega vozila;
  • Izkušnje v mednarodnem okolju.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected]. Z več informacij lahko pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.